تلفن تماس : 88370918 - 88093804
ایمیل : info@sunwoodproduct.com

ژورنال دکوراسیون و معماری داخلی و خارجی 2012

  • ژورنال معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی 2012 ژورنال معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی 2012 7دی وی دی
  • ژورنال معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی 2012 ژورنال معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی 2012 7 دی وی دی
  • ژورنال معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی 2012 ژورنال معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی 2012 7 دی وی دی
     

خريد پستي           خريد پستي

آموزش خرید کارت شارژ ایرانسل و همراه اول

مراحل خرید آنلاین کارت شارژ سیم کارت های اعتباری ایرانسل,همراه اول,تالیا

1- ابتدا به آدرس فروشگاه کارت شارژ http://www.charge.absharan.com مراجعه کنید.

2- درصفحۀ باز شده باید نوع کارت شارژ را انتخاب کنید، مثلاً 50000ریالی یا 100000ریالی. سپس در صورت تمایل شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. نکته: وارد کردن شماره تلفن و ایمیل در هنگام خرید کارت شارژ اختیاری می باشد تا خریداران بتوانند در سریعترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهند. اما بهتر است برای پیگیری خرید خودتان، اطلاعات صحیح را وارد نمایید. اگر هیچ اطلاعاتی از شما در هنگام خرید ثبت نشود، مشخص نمی شود که این خرید را شما انجام داده اید یا شخص دیگر.

3-اگر کارت شما متعلق به یکی از بانکهای پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و مؤسسه مالی و اعتباری بنیاد,ملی ویا عضو شبکه شتاب است,بانک شما قابلیت خرید گستردۀ اینترنتی را دارد. پس از مشخص کردن نوع کارت شارژ یکی از دروازه های پرداخت سامان و یا پارسیان را انتخاب کنید.بانک های سامان و پارسیان دروازه ی پرداخت هستند و شما از این دروازه ها با هر یک از کارت های عضو شبکه ی شتاب می توانید خرید کنید.

5- پس از انتخاب بانک سامان و یا پارسیان بر روی کلید “پرداخت” کلیک کنید.

7- حال کارت پرداخت شما هر چه که باشد شما به صفحه ی پرداخت الکرونیکی بانک سامان و یا پارسیان منتقل می شوید.در صفحه ی پرداخت الکترونیک باید شماره ی کارت,رمز اینترنتی و کد چهار رقمی CVV2 (اگر سیبا دارید در پشت کارت است) و سایر اطلاعات خواشته شده را وارد کنید.اگر رمز خرید اینترنتی و یا رمز دوم ندارید,برای دریافت رمز خرید اینترنتی و یا رمز دوم به یکی از دستگاه های خود پرداز مراجعه کنید و رمز دوم کارت خود را تعیین کنید.

8- اگر اطلاعات کارت شما صحیح باشد و کارت شما قابلیت خرید اینترنتی داشته باشد، عملیات با موفقیت انجام می شود و بانک با دادن کد تراکنش بانکی، یکبار دیگر از شما می خواهد که خرید را تأیید کنید.

9- با تأیید نهایی خرید، به سایت فروشگاه کارت شارژ http://www.charge.absharan.com بازمی گردید و شماره 12رقمی کارت شارژ روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

10- کد 12رقمی شارژ را به شکل #کد12رقمی شارژ*140* (از چپ به راست)، در گوشی خود شماره گیری نمایید و سیم کارت اعتباری ایرانسل خود را شارژ نمایید.

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِيَ أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ